Forum Pompieri Militari si Civili
O.M.A.I.nr. 121din 2007-privind sporul de confidentialitate - Versiune printabilă

+- Forum Pompieri Militari si Civili (http://forum.pompierii.info)
+-- Forum: Informații de specialitate pentru pompieri (/forum-informa%C8%9Bii-de-specialitate-pentru-pompieri)
+--- Forum: Acte normative pompieri (/forum-acte-normative-pompieri)
+--- Subiect: O.M.A.I.nr. 121din 2007-privind sporul de confidentialitate (/subiect-o-m-a-i-nr-121din-2007-privind-sporul-de-confidentialitate)

O.M.A.I.nr. 121din 2007-privind sporul de confidentialitate - raoul - 13-11-2011 10:47 PM

Are 10 mb si nu mi-l accepta.nocomment
Intereseaza pe cineva ca sa stiu ?
Tre sa caut o solutie de upload.bangnut
Poate fi descarcat de aici:
___________________________________________-
mesaj editat de Covalciuc Bogdan

RE: OMAI 121 DIN 2007 privind sporul de confidentialitate - Covalciuc Bogdan - 14-11-2011 08:04 AM

(13-11-2011 10:47 PM)raoul Scris:  Are 10 mb si nu mi-l accepta.nocomment
Intereseaza pe cineva ca sa stiu ?
Tre sa caut o solutie de upload.bangnut
Poate fi descarcat de aici:
___________________________________________-
mesaj editat de Covalciuc Bogdan
@raoul este a doua oara când postezi documente nedestinate publicului ! Nu ne intresează sursa unde a fost postat acest document ...pentru forum acest document este nedestinat publicului ! Deoarece nu vrei sa inţelegi sau o faci din neştiinta ....sau intenţionat .....contul tau va fi suspendat temporar !

Citat:REGULAMENT*Se interzice publicarea in cadrul forumului a informatiilor clasificate, care nu sunt destinate publicului si alte informanii de acest gen, acest lucru atragand dupa sine raspunderea administrativa sau penala a utilizatorului .
Sanctiune: suspendarea contului utilizatorului, de la 15 zile pana la o perioada nedeterminata.