Forum Pompieri Militari si Civili
Școala de Subofițeri de Pompieri și Protecție Civilă "Pavel Zăgănescu" Boldești. - Versiune printabilă

+- Forum Pompieri Militari si Civili (https://forum.pompierii.info)
+-- Forum: Informații de specialitate pentru pompieri (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Forum: Acces în profesia de pompier (/forumdisplay.php?fid=26)
+---- Forum: Cum poți deveni pompier profesionist? (/forumdisplay.php?fid=92)
+---- Subiect: Școala de Subofițeri de Pompieri și Protecție Civilă "Pavel Zăgănescu" Boldești. (/showthread.php?tid=81)



RE: Scoala de Subofiteri de Pompieri si Protectie Civila "Pavel Zaganescu" Boldesti. - stefanrares - 27-06-2011 09:01 PM

nu este ceva mult mai complex dar nu imposibil de trecut trebuie sa fii doar foarte odihnit si foarte atent la ceea ce se cere in test, toate intrebarile au o logica nu este ceva extraordinar de greu dar nici usor


RE: Scoala de Subofiteri de Pompieri si Protectie Civila "Pavel Zaganescu" Boldesti. - dumitru25 - 28-06-2011 02:02 AM

------EDITAT de Doru------------
creste interesul pt aceeasta scoala minunata Bafta tuturor va doresc!


RE: Scoala de Subofiteri de Pompieri si Protectie Civila "Pavel Zaganescu" Boldesti. - yes - 28-06-2011 12:44 PM

mai DUMITRULE am inteles ce vrei sa insinuezi stiu ca esti speriat dar las-o mai moale tata si nu mai vb ceea ce nu stii.Nu-mi bat capul cu tn dar asa ca fapt divers zi-mi si mie nr de tel de la ISU DB si app stai lin ca anul asta nu vor fi mai mult de 500 candidati inscrisi pt ca s-a dus ceea ce a fost o data.


RE: Scoala de Subofiteri de Pompieri si Protectie Civila "Pavel Zaganescu" Boldesti. - Coffeeman - 29-06-2011 09:45 AM

@yes: Terminati cu cearta!
Dumitru25, daca mai continui cu dezinformarea s-ar putea sa iau masuri impotriva ta. In afara de asta, Romania nu are nici trasa de par 43 de judete, sunt 41 plus municipiul Bucuresti. Asta a fost ultimul avertisment!
In rest bafta tuturor candidatilor!


RE: Scoala de Subofiteri de Pompieri si Protectie Civila "Pavel Zaganescu" Boldesti. - yes - 29-06-2011 11:36 AM

Coffeeman mai am si eu o intrebare pt tine.E adevarat ce se aude ca s-ar putea sa platim cat stam in scoala si la fiecare weekend trebuie sa vii cu mancare de acasa?


RE: Scoala de Subofiteri de Pompieri si Protectie Civila "Pavel Zaganescu" Boldesti. - gonzor - 29-06-2011 12:21 PM

Haideti sa vedem cum stam cu concurenta anul asta. Avand in vedere ca vor incepe testariile psihologice haideti sa vadem cat sunt din fiecare judet.
Eu o sa postez date le pe care o sa le strang.
Va rog sa fie date adevarate din sursa sigura.
Multumesc!


RE: Scoala de Subofiteri de Pompieri si Protectie Civila "Pavel Zaganescu" Boldesti. - Coffeeman - 29-06-2011 03:00 PM

@gonzor: Te-as sfatui sa nu faci asta, va duce la dezinformare si la un mic haos, fiind ultimul lucru de care avem nevoie acum.
@yes: Scoala de subofiteri nu se plateste, iar cu mancare de acasa nimeni nu iti va interzice sa vii, doar ca conditiile de pastrare nu sunt asa de bune, mai ales pe timpul verii. Deci, astea sunt zvonuri scoase de oameni care nu vor concurenta sau care isi doresc cat mai maulta dezinformare pentru binele lor.


RE: Scoala de Subofiteri de Pompieri si Protectie Civila "Pavel Zaganescu" Boldesti. - Iulian - 29-06-2011 03:17 PM

Salutare am si eu o intrebare,in timpu'l sustineri examenlui pentru subofiteri,cazare este data de catre scoala sau trebui sa'ti cauti cazda.
O zi buna in continuare.


RE: Scoala de Subofiteri de Pompieri si Protectie Civila "Pavel Zaganescu" Boldesti. - Coffeeman - 29-06-2011 03:29 PM

@Iulian: Cand am dat eu, scoala nu asigura cazare, pentru a evista lipsa de transparenta.Trebuie sa iti cauti cazare in Boldesti-Scaeni, sigur vei gasi. Toti de acolo cunosc situatia si ofera cazare in perioada asta.


RE: Scoala de Subofiteri de Pompieri si Protectie Civila "Pavel Zaganescu" Boldesti. - gonzor - 29-06-2011 03:37 PM

Cazare gasim acolo la localnici, pret intre 25 30 ron pe zi.