Acest forum foloseste cookies
Acest site foloseste cookies pentru a personaliza continutul si publicitatea, pentru a analiza traficul si pentru a oferi optiuni social media. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.

pompieri


Postează răspuns 
 
Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garsoniere-Apartamente-Inchirieri Vile-Inchirieri Spatii
Autor Mesaj
Krisstyna Offline
Utilizator nou
*

Mesaje: 1
Alăturat: Sep 2012
Locatie:
Thanks: 0
Given 0 thank(s) in 0 post(s)

Mesaj: #1
Garsoniere-Apartamente-Inchirieri Vile-Inchirieri Spatii
..... Mesaj editat de Covalciuc Bogdan ....
(Acest mesaj a fost modificat ultima dată: 12-09-2012 05:43 AM de Covalciuc Bogdan.)
11-09-2012 04:15 PM
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
{myadvertisements[zone_3]}
Coffeeman Offline
Enforcer
*******

Mesaje: 1,374
Alăturat: Aug 2010
Locatie:
Thanks: 783
Given 867 thank(s) in 248 post(s)

Mesaj: #2
RE: Garsoniere-Apartamente-Inchirieri Vile-Inchirieri Spatii
Regulamentul sectiunii Scris:1. Titlul thread-ului va conţine, obligatoriu, o descriere cât mai obiectivă a bunului comercializat, fără titluri de talcioc, gen "Se vinde campion!, Mega Ofertă, intraţi acum!..." sau similare;

2. Conţinutul thread-ului va include obligatoriu o descriere bogată în detalii a produsului şi/sau un link către pagina oficială a acestuia (precum şi către review-uri făcute de site-uri cunoscute-optional); starea în care se află produsul
; defectele acestuia (dacă există); conţinutul pachetului, pozele şi detaliile extra, peste cele menţionate, mărind şansa produsului de a fi vândut;

3. Este recomandată precizarea unui număr de telefon, a unui ID de mesagerie instantă (Y!M, ICQ, MSN, GTalk, e.t.c.); modalitatea de livrare preferată, precum şi oraşul/oraşele în care se doreşte efectuarea tranzacţiei (Ex. Bucureşti, Galaţi... sau Oriunde în ţară!);

4. Este interzisă propoziţia "Aştept oferta voastră!" sau alte variante asemănătoare. De asemenea, forumul POMPIERII nu este un site de licitaţie, preţul fiind stabilit implicit (şi, în funcţie de modul în care decurge tranzacţia, acesta va fi micşorat sau mărit, caz posibil doar dacă nu e vorba de o cerere mai mare decât oferta, doar dacă în urma analizei pieţei vânzătorul alege să-şi treacă un preţ mai convernabil);

5. Este interzisă deschiderea a mai mult de 2 (două) thread-uri pe săptămână (două permise doar dacă sunt la categorii diferite, în cazul aceleiaşi categorii fiind recomandată folosirea unui singur thread, pentru a nu încărca forumul aiurea şi pentru a fi mai uşor de urmărit de potenţialii clienţi, care-şi vor putea face o părere pe baza feedback-ului primit de vânzător de la foştii clienţi);
6. Este interzisă postarea off-topic sau efectuarea Up!-uri din politeţe, cu mesaje de genul Up! de la mine, vânzător serios, ştiu eu, am cumpărat.; precum şi concurenţa pe thread-ul altuia;
Este interzisă postarea anunţurilor pentru alte persoane dacă nu puteţi oferi un feedback adecvat. Este posibilă vinderea produselor altor persoane doar dacă vă luaţi în grijă acest lucru;

10. Este interzisă publicitatea. Adică activitatea persoanelor juridice sau a celor care au un comportament comparabil cu cel al acestora (marii bişniţari, proaspeţi deţinători de IMM-uri);
De asemenea, este interzisa cu desavarsire BISNITA.

11. Este imperativă şi citirea regulamentului general al forumului.

12. Adaugare: In aceasta sectiune nu se contorizeaza postarile
13. ATENTIE, topicurile care contin spam / reclama vor fi sterse fara notificare in prealabil iar userii vor fi banati permanent.
De asemenea, nu cred ca s-a citit regulamentul general al forum-ului..
De aceea pentru postarea de mai sus se va aplica regulamentul.
Numai bine!

CCPhotography-500px-
Per aspera ad astra

11-09-2012 05:39 PM
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
{myadvertisements[zone_3]}
Postează răspuns 


Săritură forum:



Bine ai venit, Vizitator!
Trebuie să vă înregistraţi înainte să postaţi aici.


  

Parolă
  





Ultimele subiecte
Legea nr. 80/1995-Statutu...
Ultimul mesaj a fost postat de: Covalciuc Bogdan
Astăzi 08:05 AM
» Mesaje: 90
» Vizualizări: 283222
Machete autospeciale pomp...
Ultimul mesaj a fost postat de: Covalciuc Bogdan
Astăzi 07:39 AM
» Mesaje: 150
» Vizualizări: 198
„Nu există pădure fără u...
Ultimul mesaj a fost postat de: Aggressive Firefighter
Ieri 08:43 PM
» Mesaje: 90
» Vizualizări: 10248
Serviciul Mobil de Urgenț...
Ultimul mesaj a fost postat de: Homefire News
Ieri 10:01 AM
» Mesaje: 757
» Vizualizări: 1029856
Ghidul carierei cadrelor ...
Ultimul mesaj a fost postat de: Covalciuc Bogdan
Ieri 07:28 AM
» Mesaje: 22
» Vizualizări: 25529
Normativ privind asigurar...
Ultimul mesaj a fost postat de: Covalciuc Bogdan
Ieri 06:32 AM
» Mesaje: 2
» Vizualizări: 5364
Volei interarme
Ultimul mesaj a fost postat de: Covalciuc Bogdan
Ieri 06:03 AM
» Mesaje: 0
» Vizualizări: 5
S.P.S.U. Speed Fire Prote...
Ultimul mesaj a fost postat de: Homefire News
27-03-2024 08:06 AM
» Mesaje: 1
» Vizualizări: 1918
S.V.S.U. Voluntari / jud....
Ultimul mesaj a fost postat de: Homefire News
27-03-2024 08:02 AM
» Mesaje: 4
» Vizualizări: 9454
Avizier posturi scoase la...
Ultimul mesaj a fost postat de: Homefire News
27-03-2024 07:31 AM
» Mesaje: 246
» Vizualizări: 318023

Sustinem
semperfidelis.ro
agendapompierului.ro