Acest forum foloseste cookies
Acest site foloseste cookies pentru a personaliza continutul si publicitatea, pentru a analiza traficul si pentru a oferi optiuni social media. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.

pompieri


Postează răspuns 
 
Evaluarea subiectului:
  • 6 voturi - 5 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S.P.S.U. - Falck România
Autor Mesaj
Covalciuc Bogdan Offline
Administrator
********

Mesaje: 14,628
Alăturat: Aug 2010
Locatie:
Thanks: 6476
Given 19207 thank(s) in 7980 post(s)

Mesaj: #4
RE: Brigada internaţională de pompieri Falck
Falck Fire Services

[Imagine: 08_J1_J4637-rev_670x370.jpg]

Citat:Falck Fire Services are acum mai bine de 100 de ani de experienţă ca furnizor de servicii de apărare împotriva incendiilor iar astăzi Falck Fire Services conduce cea mai mare companie privată din lume de apărare împotriva incendiilor. Ne străduim necontenit să ne dezvoltăm tehnologia, procedurile de operare şi sistemul de management al pompierilor, ca parte a angajamentului nostru continuu de a conduce, astfel încât să putem împărtăşi cele mai bune practici şi expertiza noastră între brigăzile noastre de pompieri. Acest lucru ne asigură să îmbunătăţim în mod constant siguranţa contra incendiilor şi să asigurăm excelenţa operaţională în colaborare cu clienţii noştri.

Noi suntem partenerul dvs. de încredere pentru serviciile de pompieri şi puteţi fi siguri că vom avea grijă de brigada dvs. de pompieri în mod responsabil şi progresiv.
Fapte cheie despre Falck Fire Servicesvices:
Conducem 37 de brigăzi industriale de pompieri şi 148 de brigăzi publice de pompieri
Gestionăm mai mult de 600 de vehicule de stingere a incendiilor
Avem aproape 4.000 de angajaţi care lucrează în serviciile de pompieri şi de siguranţă Falck, aproximativ 1.000 dintre ei lucrând în brigăzi externalizate companiilor industriale
Suntem cel mai important furnizor global de instruire împotriva incendiilor industriale şi de consultanţă

LINK http://www.falck.com/

Locaţii

[Imagine: screenshot_1501.png]

Citat:Excelenţă operaţională la nivel mondial: furnizarea serviciilor noastre locale.

La Falck, administrăm brigăzi de pompieri şi furnizăm servicii către multe industrii diferite din întreaga lume. Noi lucrăm împreună cu mulţi dintre furnizori importanţi din lume de echipamente de stingere a incendiilor şi sisteme, oferindu-ne acces la ultimele tehnologii şi cunoştinţe pentru a le folosi în situaţii reale de urgenţă.

Experienţa pe care am câştigat-o din această prezenţă globală ne permite să dezvoltăm continuu serviciile noastre. Aceasta înseamnă că cele mai bune practici de operare pot fi împărtăşite între industrii şi brigăzi. Prin menţinerea brigăzilor de pompieri la nivel mondial, facem mai mult decât să consolidăm excelenţa noastră operaţională: comparăm în permanenţă brigăzile noastre pentru a identifica şi transfera cunoştinţele şi experienţa în întreaga lume.

LINK http://www.falck.com/

Citat:Falck Fire Services a fost înfiinţată în România în 2008 iar, compania are mai mult de 200 de angajaţi. Noi oferim o gamă completă de servicii de apărare împotriva incendiilor, inclusiv de management al brigăzilor de pompieri, prevenire şi mentenață, precum şi consultanţă şi instruire pentru situaţii de urgență. Falck administrează un centru de formare în România, în rafinăria Petrobrazi.

Falck acoperă toate sectoarele industriale din România, oferind serviciile sale industriilor de petrol, gaze, petrochimie, şi altor industrii cu risc ridicat. Noi servim atât clienţii din sectorul public, cât şi pe cei din mediul privat.

LINK http://www.falck.com/

[Imagine: 10_Falck_poem.jpg]

"Audacia Et Devotio"
Cutezanță, îndrăzneală, curaj şi devotament.
(Acest mesaj a fost modificat ultima dată: 19-09-2018 06:03 PM de Homefire News.)
13-05-2015 02:26 PM
Citaţi acest mesaj într-un răspuns
 Thanks given by: Homefire News
{myadvertisements[zone_3]}
Postează răspuns 


Mesaje în acest subiect
S.P.S.U. - Falck România - Homefire News - 24-04-2012, 11:28 AM
RE: Brigada internaţională de pompieri Falck - Covalciuc Bogdan - 13-05-2015 02:26 PM

Săritură forum:



Bine ai venit, Vizitator!
Trebuie să vă înregistraţi înainte să postaţi aici.


  

Parolă
  





Ultimele subiecte
I.S.U.'Dealul Spirii' Bu...
Ultimul mesaj a fost postat de: Homefire News
Astăzi 06:48 PM
» Mesaje: 527
» Vizualizări: 944230
I.S.U. "Bucovina" al Jude...
Ultimul mesaj a fost postat de: Homefire News
Ieri 06:06 PM
» Mesaje: 278
» Vizualizări: 385141
Requiescat in Pacem
Ultimul mesaj a fost postat de: Covalciuc Bogdan
03-05-2024 05:01 PM
» Mesaje: 551
» Vizualizări: 753673
Salvatorii de lângă noi ...
Ultimul mesaj a fost postat de: Homefire News
03-05-2024 07:02 AM
» Mesaje: 46
» Vizualizări: 87428
Competiţia Naţională de D...
Ultimul mesaj a fost postat de: Covalciuc Bogdan
01-05-2024 06:36 AM
» Mesaje: 543
» Vizualizări: 118865
Serviciul Mobil de Urgenț...
Ultimul mesaj a fost postat de: Homefire News
30-04-2024 08:09 PM
» Mesaje: 761
» Vizualizări: 1051654
Rescue Great Day
Ultimul mesaj a fost postat de: Homefire News
30-04-2024 07:51 PM
» Mesaje: 3
» Vizualizări: 8
Culturism și Fitness
Ultimul mesaj a fost postat de: Homefire News
30-04-2024 07:35 AM
» Mesaje: 8
» Vizualizări: 53
Cupa A.S.P.R. la minifotb...
Ultimul mesaj a fost postat de: Covalciuc Bogdan
30-04-2024 06:14 AM
» Mesaje: 97
» Vizualizări: 380
Serviciul Mobil de Urgenț...
Ultimul mesaj a fost postat de: Covalciuc Bogdan
29-04-2024 06:56 AM
» Mesaje: 36
» Vizualizări: 50736

Sustinem
semperfidelis.ro
agendapompierului.ro